Fizikai Intézet


Oktatók, kutatók

Aradi László Előd egyéb
Telefon/Mellék: 8353
Szoba: 00.525
E-mail: aradi.laszloelod@ttk.elte.hu
Bagoly Zsolt Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6554
Szoba: 5.61
E-mail: zsolt.bagoly@elte.hu
Bántay Péter Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6256
Szoba: 2.56
E-mail: bantay@poe.elte.hu
Bene Gyula Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6120
Szoba: 1.110
E-mail: bene@arpad.elte.hu
Biricz András Mátyás
Telefon/Mellék: -
Szoba: 5.103
E-mail: abiricz@caesar.elte.hu
Csabai István Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6576
Szoba: 5.102
E-mail: csabai@complex.elte.hu
Csanád Máté habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6038
Szoba: 0.124
E-mail: csanad@elte.hu
Cserti József Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6501
Szoba: 5.68
E-mail: cserti@elte.hu
Csordás András dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6544
Szoba: 5.63
E-mail: csordas@tristan.elte.hu
Csótó Attila egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6314
Szoba: 3.83
E-mail: csoto@matrix.elte.hu
Czirók András habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6351
Szoba: 3.93
E-mail: czirok@caesar.elte.hu
Dankházi Zoltán egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6515, 6014
Szoba: 5.73
E-mail: danka@caesar.elte.hu
Derényi Imre Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6366
Szoba: 3.78
E-mail: derenyi@elte.hu
Fejős Gergely Péter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6310
Szoba: 2.136A
E-mail: gfejos@caesar.elte.hu
Frei Zsolt Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6317
Szoba: 3.86
E-mail: frei@alcyone.elte.hu
Gajdics Marcell tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6406
Szoba: 4.81
E-mail: gajdicsmar@caesar.elte.hu
Meszéna Géza Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6326
Szoba: ÉT 3.79
E-mail: meszena.geza@ttk.elte.hu
Giordano Matteo egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 003613722521
Szoba: 1.119
E-mail: matteo.giordano@ttk.elte.hu
Groma István Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6402
Szoba: 4.69
E-mail: groma@metal.elte.hu
Gubicza Jenő Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6516
Szoba: 5.77
E-mail: jeno.gubicza@ttk.elte.hu
Györgyi Géza Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6519
Szoba: 5.134/A
E-mail: gyorgyi.geza@ttk.elte.hu
Herein Mátyás tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: +36-1-372-2500 / 1770
Szoba: Déli tömb 7.310
E-mail: hereinm@caesar.elte.hu
Homa Gábor
Telefon/Mellék: 36-1-372-2500 / 6575
Szoba: 5.80
E-mail: homa@caesar.elte.hu
Horváth Ákos Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6315
Szoba: 0.123
E-mail: akos@ludens.elte.hu
Prof. Horváth Gábor egyetemi tanár
Telefon/Mellék: (+0036) 30 64-64-371
Szoba: északi-fizika épülettömb, 3.69.
E-mail: gh@arago.elte.hu
Ispánovity Péter Dusán egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6412
Szoba: 4.73
E-mail: ispanovity.peter@ttk.elte.hu
Jenei Péter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6583
Szoba: 5.135
E-mail: jenei@metal.elte.hu
Jóni Bertalan tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 6408
Szoba: 4.82
E-mail: jonibertalan@caesar.elte.hu
Katz Sándor Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6247
Szoba: 1.120
E-mail: katz@bodri.elte.hu
Kaufmann Zoltán Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6579
Szoba: 5.53
E-mail: kaufmann@complex.elte.hu
Kis-Tóth Ágnes mesteroktató
Telefon/Mellék: 6320
Szoba: 3.132
E-mail: agnes.kis-toth@ttk.elte.hu
Kocsis Bence György egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6342
Szoba: 3.141
E-mail: bkocsis@caesar.elte.hu
Koltai János egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6363
Szoba: 3.80
E-mail: koltai@elte.hu
Kormányos Andor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6555
Szoba: 5.87
E-mail: andor.kormanyos@ttk.elte.hu
Kovács Tamás György
Telefon/Mellék: 6123
Szoba: 1.109
E-mail: kovacstgy@caesar.elte.hu
Kovács Zsolt Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6218
Szoba: 4.65
E-mail: kovacszs@metal.elte.hu
Kürti Jenő Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 63-24
Szoba: 3.77
E-mail: kurti@virag.elte.hu
Lendvai János Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6409
Szoba: 4.117
E-mail: lendvai@metal.elte.hu
Medgyes-Horváth Anna tudományos munkatárs
Telefon/Mellék:
Szoba: 5.57
E-mail: mhanna@caesar.elte.hu
Méhes Előd tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6351
Szoba: 3.93
E-mail: emehes@angel.elte.hu
Nagy Márton Imre egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6037
Szoba: 0.122
E-mail: nmarci@elte.hu
Nguyen Quang Chinh Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6435
Szoba: 4.67
E-mail: chinh@metal.elte.hu
Nógrádi Dániel egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6125
Szoba: 1.122
E-mail: nogradi@bodri.elte.hu
Oroszlány László egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6574
Szoba: 5.79
E-mail: oroszl@elte.hu
Dr. Palla Gergely tudományos tanácsadó
Telefon/Mellék: 6368
Szoba: 3.90
E-mail: pallag@hal.elte.hu
Palla László Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 6204
Szoba: 1.107
E-mail: palla@ludens.elte.hu
Papp Gábor Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6127
Szoba: 5.61/A
E-mail: pg@elte.hu
Papp Krisztián tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8664
Szoba: 5.614
E-mail: pkrisz5@elte.hu
Pásztor Attila tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6128
Szoba: 1.106
E-mail: apasztor@bodri.elte.hu
Pásztor Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6335
Szoba: 3.84
E-mail: gabriella.pasztor@ttk.elte.hu
Pipek Orsolya Anna
Telefon/Mellék: 6596
Szoba: Északi tömb 5.57
E-mail: orsolya.pipek@ttk.elte.hu
Pollner Péter Pál tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 6368
Szoba: 3.90
E-mail: pollner@elte.hu
Pozsgai Balázs Sándor
Telefon/Mellék: ismeretlen
Szoba: 2.90
E-mail: pozsgay.balazs@ttk.elte.hu
Radnóti Katalin Dr. főiskolai tanár
Telefon/Mellék: 6271
Szoba: 5. 104
E-mail: katalin.radnoti@ttk.elte.hu
Raffai Péter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6342
Szoba: 3.141
E-mail: peter.raffai@ttk.elte.hu
Rakyta Péter tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6517
Szoba: 5.91
E-mail: rakytap@caesar.elte.hu
Révész Ádám Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6453
Szoba: 4.61
E-mail: reveszadam@ludens.elte.hu
Dr. Ribárik Gábor egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6451
Szoba: 4.63
E-mail: ribarik@elte.hu
Stéger József egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 6577
Szoba: 5.67
E-mail: stegerjozsef@caesar.elte.hu
Szabó Bálint egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6301
Szoba: 3.146
E-mail: balintszabo@caesar.elte.hu
Széchenyi Gábor tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6509
Szoba: 5.72
E-mail: szecska@caesar.elte.hu
Székely Ferenc dr. egyetemi adjunktus
Szendreiné Boncz Ildikó Andrea mesteroktató
Telefon/Mellék: 379
Szoba: C.I.103.
E-mail: szendreine.boncz.ildiko@sek.elte.hu
Szöllősi Gergely János egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6325
Szoba: 3.136
E-mail: ssolo@elte.hu
Tél Tamás Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6124
Szoba: 1.108
E-mail: tel@general.elte.hu
Tibély Gergely tudományos munkatárs
Trásy Balázs tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1777
Szoba: 1.707
E-mail: trasy.balazs@ttk.elte.hu
Trócsányi Zoltán egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6108
Szoba: 1.121
E-mail: trocsanyi.zoltan@ttk.elte.hu
Vattay Gábor DSc. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6569
Szoba: 5.65
E-mail: vattay@elte.hu
Veres Gábor egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6334
Szoba: 3.83
E-mail: vg@ludens.elte.hu
Vicsek Tamás Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6355
Szoba: 3.75
E-mail: vicsek@caesar.elte.hu
Visontai Dávid tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6539
Szoba: 5.134
E-mail: david.visontai@complex.elte.hu

Tanszékek