Matematikai Intézet


Oktatók, kutatók

Ágoston István Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8422
Szoba: 3-708
E-mail: agoston@cs.elte.hu
Dr. Ambrus Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8403
Szoba: 3.406
E-mail: ambrus.gabriella@ttk.elte.hu
Arató Miklós Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8524
Szoba: 3.311
E-mail: arato@math.elte.hu
Backhausz Ágnes egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8529
Szoba: D 3-415
E-mail: agnes.backhausz@ttk.elte.hu
Bérczi Kristóf tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8582
Szoba: 3-516
E-mail: berkri@cs.elte.hu
Bérczi-Kovács Erika egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1842
Szoba: 3.519
E-mail: koverika@cs.elte.hu
Besenyei Ádám dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8447
Szoba: 3.619
E-mail: badam@cs.elte.hu
Borbély József egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: (+36 1) 372 2500/8530
Szoba: 1117 Budapest, Pázmány Péter sét
E-mail: kisvakond@caesar.elte.hu
Böröczky Károly Dr. Ifj. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1234
Szoba: 4.725
E-mail: carlos@cs.elte.hu
Buczolich Zoltán Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8516
Szoba: 3.305
E-mail: buczo@caesar.elte.hu
Csapodi Csaba Gergely mesteroktató
Telefon/Mellék: 8647
Szoba: 3-321
E-mail: csapodi.csaba@ttk.elte.hu
Csikós Balázs Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8547
Szoba: 4.719
E-mail: bcsikos@caesar.elte.hu
Csikvári Péter tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8604
Szoba: 3.616
E-mail: csikvarip@caesar.elte.hu
Csiszár Villő egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8530
Szoba: 3-416
E-mail: villo@cs.elte.hu
Csomós Petra egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8423
Szoba: 3-710
E-mail: csomos@cs.elte.hu
Elekes Márton habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8508
Szoba: 3.207
E-mail: emarci@elte.hu
Faragó István Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 6095
Szoba: 3.622
E-mail: faragois@caesar.elte.hu
Fekete Imre egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: +36 1 372 2500 / 8048
Szoba: Déli Tömb 3.702.
E-mail: imre.fekete@ttk.elte.hu
Frank András Dr. egyetemi tanár
Frenkel Péter Ernő egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8424
Szoba: D 3-710/a
E-mail: peter.erno.frenkel@ttk.elte.hu
Fried Katalin Dr. főiskolai docens
Telefon/Mellék: 8049
Szoba: 3.320
E-mail: fried.katalin@ttk.elte.hu
Gerencsér Balázs egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8529
Szoba: 3-415
E-mail: gerencser.balazs@ttk.elte.hu
Gosztonyi Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8647
Szoba: D 3-321
E-mail: kgosztonyi@caesar.elte.hu
Grolmusz Vince Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8126
Szoba: 3-614
E-mail: grolmusz@cs.elte.hu
Gyarmati Katalin habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8418
Szoba: D-3-205
E-mail: gykati@cs.elte.hu
Halasi Zoltán egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8425
Szoba: 3-711
E-mail: zhalasi@cs.elte.hu
Havasi Ágnes Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8423
Szoba: 3.710
E-mail: agnes.havasi@ttk.elte.hu
Izsák Ferenc dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8428
Szoba: 3-705
E-mail: izsakf@cs.elte.hu
Jordán Tibor Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8579
Szoba: 3-504
E-mail: tibor.jordan@ttk.elte.hu
Jüttner Alpár kutatóprofesszor
Karátson János Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8441
Szoba: 3-607
E-mail: karatson@cs.elte.hu
Károlyi Gyula egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8426
Szoba: 3-711
E-mail: karolyi@cs.elte.hu
Keleti Tamás egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8510
Szoba: 3,209
E-mail: keletita@caesar.elte.hu
Keszegh Balázs
Telefon/Mellék: 8102
Szoba: D 3-616
E-mail: bkeszegh@caesar.elte.hu
Király Csaba tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8582
Szoba: 3-516
E-mail: cskiraly@cs.elte.hu
Király Tamás Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8053
Szoba: 3-503
E-mail: tkiraly@cs.elte.hu
Király Zoltán Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8584
Szoba: 3.507.
E-mail: kiraly@cs.elte.hu
Kis Tamás Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: -
Szoba: 3.505a
E-mail: kis.tamas@ttk.elte.hu
Kiss Emil Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8414
Szoba: 3.204
E-mail: ewkiss@cs.elte.hu
Kiss György Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8550
Szoba: 4.723
E-mail: kissgy@cs.elte.hu
Komjáth Péter Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8590
Szoba: 3-511
E-mail: peter.komjath@ttk.elte.hu
Koren Balázs
Telefon/Mellék: -
Szoba: 3.319
E-mail: kobak@elte.hu
Kós Géza egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8513
Szoba: 3-302
E-mail: geza.kos@ttk.elte.hu
Kovács Ágnes tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8439
Szoba: DT 3.707
E-mail: kovacsa@cs.elte.hu
Laczkovich Miklós Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 8517
Szoba: 3-420
E-mail: laczk@caesar.elte.hu
Lakos Gyula egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8548
Szoba: D 4-713
E-mail: lakos@cs.elte.hu
Lovász László Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 8592
Szoba: 3.613/a
E-mail: lovasz@caesar.elte.hu
Lukács András egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8431
Szoba: 3-606
E-mail: lukacs@cs.elte.hu
Mala József egyetemi docens
Telefon/Mellék: +36 94 504 406
E-mail: mala.jozsef@sek.elte.hu
Márkus László Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8532
Szoba: 3-418
E-mail: markus@cs.elte.hu
Moussong Gábor Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8545
Szoba: 4-712
E-mail: mg@math.elte.hu
Nagy Zoltán Lóránt tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8551
Szoba: 3-509
E-mail: nagyzoli@caesar.elte.hu
Naszódi Márton habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8548
Szoba: 4.721
E-mail: marton.naszodi@math.elte.hu
Pálfy Péter Pál Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8416
Szoba: Déli tömb 3.204
E-mail: ppp@cs.elte.hu
Pálvölgyi Dömötör András egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8604
Szoba: 3-616
E-mail: dom@cs.elte.hu
Pfeil Tamás Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8442
Szoba: Déli 3-704
E-mail: tamas.pfeil@ttk.elte.hu
Prokaj Vilmos Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8533
Szoba: 3-419
E-mail: prokajvilmos@caesar.elte.hu
Sikolya Eszter dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8439
Szoba: 3.707
E-mail: seszter@cs.elte.hu
Simon Péter Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8417
Szoba: 3.701
E-mail: simonp@caesar.elte.hu
Somlai Gábor egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: ?
Szoba: 3,202
E-mail: gsomlai@cs.elte.hu
Szabó Csaba Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2145
Szoba: 3-202A
E-mail: csaba@cs.elte.hu
Szeghy Dávid Péter Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8067
Szoba: 4-720
E-mail: szeghy@cs.elte.hu
Sziklai Péter egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8602
Szoba: 3.615
E-mail: sziklai@cs.elte.hu
Szőke Róbert Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8519
Szoba: 3-422
E-mail: rszoke@caesar.elte.hu
Szőnyi Tamás Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8595
Szoba: Déli ép. 3.613
E-mail: tamas.szonyi@ttk.elte.hu
Tarcsay Zsigmond dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8435
Szoba: 3-621
E-mail: tarcsay@cs.elte.hu
Terpai Tamás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8509
Szoba: LD-3-308
E-mail: terpai@math.elte.hu
Török Judit egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8648
Szoba: D -3.322
E-mail: torok@cs.elte.hu
Tóth Árpád Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8508
Szoba: 3.207
E-mail: toth@cs.elte.hu
Tóthmérész Lilla tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: .
Szoba: 3-519
E-mail: tmlilla@caesar.elte.hu
Valkó Éva tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1108
Szoba: 3.717
E-mail: eva.valko@ttk.elte.hu
Vancsó Ödön Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8515
Szoba: 3-304
E-mail: vancso.odon@ttk.elte.hu
Verhóczki László Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8549
Szoba: 4-722
E-mail: laszlo.verhoczki@ttk.elte.hu
Villányi Viktória Ildikó Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8573
Szoba: 3-404
E-mail: vvillan@cs.elte.hu
Wintsche Gergely Balázs Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8302
Szoba: LD 3.319
E-mail: wintsche@caesar.elte.hu
Zábrádi Gergely Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8421
Szoba: 3-204/a
E-mail: zger@cs.elte.hu
Zempléni András Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8523
Szoba: 3.310
E-mail: andras.zempleni@ttk.elte.hu

Tanszékek

Központok

Kutatócsoportok