Biokémiai Tanszék


Oktatók, kutatók

Bárányné Németh Júlianna tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8350
E-mail: julianna.nemeth@ttk.elte.hu
Dosztányi Zsuzsanna tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8537
Szoba: 5.211
E-mail: zsuzsanna.dosztanyi@ttk.elte.hu
Glatz Gábor tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 303183065
E-mail: glatzg@caesar.elte.hu
Gyimesi Máté Dr. tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8778
Szoba: 5.208
E-mail: mate.gyimesi@ttk.elte.hu
Horváth Ádám István tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8778
Szoba: 5.208
E-mail: horvath1@caesar.elte.hu
Kardos József egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1795
Szoba: 5.319
E-mail: kardos@elte.hu
Kiss Bence tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8841
Szoba: 5.318
E-mail: kbenito@caesar.elte.hu
Kovács Mihály Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8401
Szoba: 5.422
E-mail: mihaly.kovacs@ttk.elte.hu
Kun Judit tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8406
Szoba: 5.308
E-mail: judit.kun@ttk.elte.hu
Málnási-Csizmadia András Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8811
Szoba: 5.409
E-mail: malnasi.csizmadia@ttk.elte.hu
Micsonai András tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1795
Szoba: 5.319
E-mail: micsonai@ttk.elte.hu
Mike Árpád tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8538
Szoba: 5.208
E-mail: arpad.mike@ttk.elte.hu
Molnár Tamás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8841
Szoba: 5.318
E-mail: molnar.tamas@ttk.elte.hu
Nagy Zoltán Attila tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8779
Szoba: 5.313
E-mail: attila.zoltan.nagy@ttk.elte.hu
Nyitray László Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8783
Szoba: 5-417
E-mail: nyitray@elte.hu
Pál Gábor Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8577
Szoba: 5.312
E-mail: gabor.pal@ttk.elte.hu
Szakács Dávid tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8779
Szoba: 5.314
E-mail: szakacsdavid@caesar.elte.hu
Tukacs Vanda egyéb
Telefon/Mellék: 8110
Szoba: 5.205
E-mail: vanda95@caesar.elte.hu
Végh Barbara Márta tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1795
Szoba: 5.319
E-mail: barbara.marta.vegh@ttk.elte.hu
Varga Kata tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8114
Szoba: 6.429.
E-mail: kata.varga@ttk.elte.hu