Szervetlen Kémiai Tanszék


Oktatók, kutatók

Csámpai Antal Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6591
Szoba: 635
E-mail: csampai@chem.elte.hu
Harmat Veronika egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6547
Szoba: 5.123
E-mail: veronika@chem.elte.hu
Magyarfalvi Gábor egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6587
Szoba: 542
E-mail: gmagyarf@elte.hu
Rohonczy János Dr. habil. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1606
Szoba: 637
E-mail: rohonczy@caesar.elte.hu
Szabados Ágnes habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1202
Szoba: 644
E-mail: szabados@caesar.elte.hu
Szalay Roland Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1607
Szoba: 638
E-mail: szalayr@chem.elte.hu
Tarczay György Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6587
Szoba: 542
E-mail: tarczay@chem.elte.hu
Vass Gábor Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1626
Szoba: 644
E-mail: vassg@elte.hu