Analitikai Kémiai Tanszék


Oktatók, kutatók

Bodor Andrea habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6746
Szoba: 4.104
E-mail: abodor@caesar.elte.hu
Borbély Adina Noémi tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1416
Szoba: 438
E-mail: adina.borbely@ttk.elte.hu
Csörgeiné Kurin Krisztina Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1241
Szoba: 357
E-mail: kurin@chem.elte.hu
Dúzs Brigitta tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 1234
Szoba: 4.112
E-mail: brigitta.duzs@ttk.elte.hu
Eke Zsuzsanna Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1612
Szoba: 650
E-mail: zsuzsi@caesar.elte.hu
Homonnay Zoltán Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1564
Szoba: 143
E-mail: homonnay@ttk.elte.hu
Kiss Edina mesteroktató
Telefon/Mellék: 1207
Szoba: 523
E-mail: edina.kiss@ttk.elte.hu
Kovács Krisztina egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1565
Szoba: 013
E-mail: krisztina.kovacs@ttk.elte.hu
Mihucz Viktor Gábor Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: -
Szoba: 361
E-mail: mihuczviktor@caesar.elte.hu
Salma Imre Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1905
Szoba: 355
E-mail: salma@chem.elte.hu
Sinkó Katalin Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1116
Szoba: 352
E-mail: sinkokatl@caesar.elte.hu
Steckel Arnold tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 1416
Szoba: 438
E-mail: starnold@caesar.elte.hu
Süvegh Károly egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1576
Szoba: 010
E-mail: karoly.suvegh@ttk.elte.hu
Szalai István Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1902
Szoba: 358
E-mail: szalai.istvan@chem.elte.hu
Szalay Luca Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1517
Szoba: 522
E-mail: luca.szalay@ttk.elte.hu
Tatár Enikő Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1209
Szoba: 360
E-mail: eniko.tatar@ttk.elte.hu
Vácziné Dr Schlosser Gitta Zsófia tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1415
Szoba: 434
E-mail: sch@chem.elte.hu
Dr. Vasanits Anikó egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1210
Szoba: 354
E-mail: vasanits.aniko@ttk.elte.hu
Záray Gyula Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1513
Szoba: 2.115
E-mail: zaray@chem.elte.hu
Zihné Perényi Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6227
Szoba: 1.122
E-mail: katalin.perenyi@ttk.elte.hu