Komplex Rendszerek Fizikája Tanszék


Oktatók, kutatók

Bagoly Zsolt Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6554
Szoba: 5.61
E-mail: zsolt.bagoly@elte.hu
Biricz András Mátyás
Telefon/Mellék: -
Szoba: 5.103
E-mail: abiricz@caesar.elte.hu
Csabai István Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6576
Szoba: 5.102
E-mail: csabai@complex.elte.hu
Cserti József Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6501
Szoba: 5.68
E-mail: cserti@elte.hu
Csordás András dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6544
Szoba: 5.63
E-mail: csordas@tristan.elte.hu
Homa Gábor
Telefon/Mellék: 36-1-372-2500 / 6575
Szoba: 5.80
E-mail: homa@caesar.elte.hu
Kaufmann Zoltán Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6579
Szoba: 5.53
E-mail: kaufmann@complex.elte.hu
Kormányos Andor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 6555
Szoba: 5.87
E-mail: andor.kormanyos@ttk.elte.hu
Medgyes-Horváth Anna tudományos munkatárs
Telefon/Mellék:
Szoba: 5.57
E-mail: mhanna@caesar.elte.hu
Oroszlány László egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 6574
Szoba: 5.79
E-mail: oroszl@elte.hu
Papp Krisztián tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8664
Szoba: 5.614
E-mail: pkrisz5@elte.hu
Pipek Orsolya Anna
Telefon/Mellék: 6596
Szoba: Északi tömb 5.57
E-mail: orsolya.pipek@ttk.elte.hu
Rakyta Péter tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6517
Szoba: 5.91
E-mail: rakytap@caesar.elte.hu
Stéger József egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 6577
Szoba: 5.67
E-mail: stegerjozsef@caesar.elte.hu
Vattay Gábor DSc. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 6569
Szoba: 5.65
E-mail: vattay@elte.hu
Visontai Dávid tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 6539
Szoba: 5.134
E-mail: david.visontai@complex.elte.hu